10:00-18:00 Пн-Пт

SCHER-KHAN MOBICAR

Нова модельна лінійка торгової марки SCHER-KHAN - SCHER-KHAN MOBICAR.

SCHER-KHAN MOBICAR реалізувала всі сучасні досягнення автоохоронної індустрії такі як: компактний процесорний блок, готовність до роботи з усіма бортовими цифровими шинами, потужні охоронні властивості, керування з мобільних пристроїв.

Scher-Khan Mobicar A v2
3 625 грн
Scher-Khan Mobicar B v2
3 750 грн
Scher-Khan Mobicar 3
Очікуємо поставку

SCHER-KHAN UNIVERSE

SCHER-KHAN UNIVERSE - це телематичні охоронні системи, які включили в себе найостанніші досягнення в сфері технологій охорони автомобілів.

SCHER-KHAN UNIVERSE - це точне визначення місця розташування автомобіля, необмежена дальність повідомлень та керування, можливість користування даними дистанційної діагностики та вивчення детальної історії поїздок на автомобілі.

SCHER-KHAN UNIVERSE забезпечує охорону на стоянці і в русі. Власник в буквальному сенсі може «бачити» свій автомобіль на екрані смартфона або моніторі комп'ютера.

Хазяїн автомобіля, на якому установлена SCHER-KHAN UNIVERSE отримує унікальні безкоштовні онлайн і офлайн-сервіси. Саме вони відрізняють SCHER-KHAN UNIVERSE від всяких пристроїв для охорони автомобілів, незалежно від того являються вони двосторонніми автосигналізаціями чи будь-якими супутниковими або гібридними системами.

Scher-Khan Universe 4
Очікуємо поставку
Scher-Khan Universe 3
7 200 грн
Scher-Khan Universe 2
5 500 грн
Scher-Khan Universe 1
4 200 грн

SCHER-KHAN MAGICAR

SCHER-KHAN MAGICAR - це система, яка має надійний двосторонній зв'язок. Моделі цього виду забезпечують двосторонній радіообмін на видаленні до 2000 метрів. Флагмани лінійки підтримують зв'язок на відстані до 3000 метрів.

SCHER-KHAN MAGICAR - це багатоступенева система захисту, яка відображає різні загрози від радіоелектронного злому до крадіжки ключа запалювання і брелока автосигналізації.

SCHER-KHAN MAGICAR - це автосигналізація , яка забезпечить власника комфортом. Система розблокує двері, якщо Ваші руки зайняті покупками, закриє вікна автомобіля, якщо включити режим охорони, а також сповістить, про те,що Ваша машина раптом завадила проїзд.

Scher-Khan Magicar 14
Очікуємо поставку
Scher-Khan Magicar 12
2 950 грн

SCHER-KHAN LOGICAR

SCHER-KHAN LOGICAR – це модель, яка надійна захистить в будь-яких ситуаціях. Система здатна однаково успішно протистояти інтелектуальному злому та угону за допомогою крадіжки ключа запалювання і брелока автосигналізації або запису в пам'ять сигналізації «стороннього» брелока.

SCHER-KHAN LOGICAR – це сигналізація,яка має додаткові зручності. Автомобіль зустріне Вас теплом або прохолодою салону в залежності від сезону, завдяки наявності функції автозапуску, якою забезпечені системи модельного ряду SCHER-KHAN LOGICAR.

SCHER-KHAN LOGICAR - автосигналізація, яка здійснює постійний контроль автомобіля на відстані до 1500 метрів.

з монтажем — 4599 грн.
Scher-Khan Logicar 5i
2 000 грн
з монтажем — 4599 грн.
Scher-Khan Logicar 6i
2 000 грн
Scher-Khan Logicar 5iS
2 950 грн
Scher-Khan Logicar 6iS
Очікуємо поставку

АКСЕСУАРИ

Аксесуари торгової марки SCHER-KHAN - це функціональні пристрої для автомобіля. Перелік корисних пристроїв включає мікрохвильові датчики, модулі обходу штатного іммобілайзера і програматор функцій. Для дбайливої експлуатації брелоків автомобільних охоронних систем SCHER-KHAN в розділі представлені зручні чохли.

Scher-Khan CM4
Очікуємо поставку
Scher-Khan sw-1
Очікуємо поставку
Scher-Khan sw-2
Очікуємо поставку
Scher-Khan bp-3
Очікуємо поставкуНе можете підібрати
автосигналізацію?

Ми Вам допоможемо, залиште свій
номер телефону і ми передзвонимо
Монтаж
систем
охорони

В офіційному
сервісному центрі