10:00-18:00 Пн-Пт

Торгова марка SCHER-KHAN - це автомобільні охоронні рішення SCHER-KHAN і телематичні охоронні системи для використання особистого та комерційного транспорту SCHER-KHAN UNIVERSE. Охоронні рішення розроблені відповідно до потреб автовласників і пропонуються для підвищення рівня безпеки та охорони транспортного засобу від угону або псування майна. Якість продукції гідно оцінена представництвами найбільших світових автовиробників.

Філософія бренду.

Настала ера «розумних» автомобільних охоронних систем. Місія бренду SCHER-KHAN – це розробка якісних автомобільних охоронних систем і високопрофесійні сервісні послуги, а також високі технології сьогодення і розробки майбутнього. Основа успіху і розвитку компанії полягає в особливій увазі до якості продукції, розробок і послуг. Ми впевнені, що застосування нових технологій і реалізація нових ідей - це шлях до створення більш зручних і надійних охоронних систем. SCHER-KHAN - ми бережемо те, що Ви любите! Інноваційність та висока якість продукції. Кожна нова модель SCHER-KHAN - це інноваційні технічні рішення в сфері протиугонного обладнання. Ми завжди попереду на півкроку в пошуках нових ідей і рішень. Тестування і відстеження якості розробок – це невід'ємний елемент процесу роботи для формування довірливого ставлення. У пошуках кращого рішення ми пред'являємо підвищені вимоги до продукції, якості послуг і професіоналізму персоналу, для того щоб Ви могли бути впевнені в надійності охорони свого автомобіля. Завантажуйте демо-версію SCHER-KHAN UNIVERSE: Задавайте питання в соціальних мережах: Акції в дилерських центрах. Торгова марка SCHER-KHAN розробляє якісне автомобільне охоронне устаткування і постійно бере участь в презентаціях дилерських центрах по всій території України. Охоронні рішення SCHER-KHAN рекомендовані для установки на автомобілі: Ford, Nissan, Hyundai, Lada, Chevrolet, Opel, KIA, Renault, Citroen, Scoda, Mazda, Mitsubishi, Volkswagen, Lifan і ін.

ІСТОРІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ.

2019

Готується до випуску охоронна GSM-система SCHER-KHAN MOBICAR 3. Керування системою і інформування тепер не обмежені дальністю роботи брелока.

2017

На самому початку року стартував продаж охоронної системи SCHER-KHAN MOBICAR 2, в якій реалізовано функція підключення смартфона через Bluetooth. Власник системи отримує можливість використовувати свій смартфон як двосторонній брелок і мітку іммобілайзера.

2016

Поява нової автомобільної охоронної системи SCHER-KHAN MOBICAR 1. Модель забезпечена функцією, що допомагає водіям запобігти ДТП.

2015

Поява нової телематичної охоронної системи SCHER-KHAN UNIVERSE 3. Оновлення систем SCHER-KHAN LOGICAR 3i і. Поява нової системи SCHER-KHAN LOGICAR 4i з динамічним алгоритмом кодування радіосигналів MAGIC CODE ™ PRO 3 в автосалонах країни.

2014

Впровадження нового надійного алгоритму кодування MAGIC CODE ™ PRO 4 в моделях SCHER-KHAN MAGICAR 13 і SCHER-KHAN MAGICAR 14. Оновлення модельного ряду SCHER-KHAN MAGICAR 7s і SCHER-KHAN MAGICAR 8s і систем середньої цінової категорії SCHER-KHAN LOGICAR 6i і SCHER-KHAN LOGICAR 5i.

2013

Поява нової телематичної охоронної системи SCHER-KHAN UNIVERSE 1 на ринку автомобільного охоронного обладнання. Повний контроль автомобіля на будь-якій відстані.

2012

В цьому році було запроваджено новий алгоритм кодування радіосигналу MAGIC CODE ™ PRO 3. Режим подвійного шифрування із застосуванням індивідуальних ключів зробив кожну систему «індивідуальною». Поява системи SCHER-KHAN MAGICAR 12 і моделі, яка має автоматичний запуск двигуна SCHER-KHAN MAGICAR 11.

2011

Покращена перешкодозахищеність, дальність прийому і передачі сигналів в алгоритмі кодування радіосигналу MAGIC CODE ™ PRO 2.

2010

Поява нової автомобільної охоронної системи SCHER-KHAH MEDIA ONE, що функціонує в діапазоні 868 МГц.

2009

В автосалонах країни з'явилися нові автомобільні охоронні системи SCHER-KHAN MAGICAR 10 і SCHER-KHAN MAGICAR 9.

2008

Нова розробка. Поява функції захисту радіоканалу від перехоплення кодових посилок алгоритмом динамічного кодування MAGIC CODE ™ PRO.

2007

Повний дистанційний контроль стану автомобіля з новою системою SCHER-KHAN MAGICAR 8.

2006

Поява систем «еліт-класу»: SCHER-KHAN MAGICAR 3, SCHER-KHAN MAGICAR 4, SCHER-KHAN MAGICAR 5 і SCHER-KHAN MAGICAR B. Вихід нових систем середнього цінового сегмента SCHER-KHAN LOGICAR з оптимальним функціоналом.

2005

Нова система SCHER-KHAN MAGICAR 6 може запобігти викраденню, завдяки блокуванню роботи двигуна з брелока.

2004

Поява систем SCHER-KHAN MAGICAR A і SCHER-KHAN MAGICAR V, які мають функцію автозапуску двигуна, кодування доступу (PIN) та датчик виклику власника в салоні автомобіля.

2003

Випуск системи SCHER-KHAN MAGICAR IV , в якій реалізовано функцію автоматичного запуску двигуна.

2002

Революційний підхід в захисті автомобіля: PIN-код для доступу в салон. Датчик виклику власника. Виносний модуль радіоканалу - рішення стало стандартом для подальших моделей охоронних систем. Постановка / зняття з режиму охорони без сигналів сирени.

2001

Модернізація брелоків: ергономічний дизайн, ударостійка конструкція, ЖК-дисплей.

2000

SCHER-KHAN MAGICAR III: можливість керування другим автомобілем з брелока, за умови, що на авто встановлена система SCHER-KHAN MAGICAR.

1999

SCHER-KHAN MAGICAR II: розробки в області захисту від інтелектуального злому і перехоплення керуючого радіосигналу.

1998

Перша в країні двостороння автомобільна охоронна система SCHER-KHAN MAGICAR.


Не можете підібрати
автосигналізацію?

Ми Вам допоможемо, залиште свій
номер телефону і ми передзвонимо
Монтаж
систем
охорони

В офіційному
сервісному центрі