10:00-18:00 Пн-Пт

Додаток №1 До Публічного договору купівлі-продажу

Шановні користувачі, дилери і представники офіційних точок продажів автомобільних протиугонних систем ТМ «Scher-khan». Просимо Вас ознайомитись з правилами прийому-передачі продукції на гарантійне обслуговування (ремонт) або гарантійної заміни систем «Scher-khan» і комплектуючих (модулів, центральних блоків, брелоків, міток та інших комплектуючих). Автомобільні системи «Scher-khan» - це не просто самостійний продукт, він не буде коректно працювати без якісної інсталяції і грамотного програмування всіх заявлених функцій системи. Тому, наша компанія приділяє багато сил з підготовки, навчання та сертифікації інсталяційних центрів і фахівців. Ми рекомендуємо купувати продукцію в офіційних точках продажу Scher-khan, де надаються послуги не тільки продажу, а й установки сигналізації, такі організації отримали відповідні сертифікати «Scher-khan-Ukraine», які підтверджують кваліфікацію інженера-установника даної організації. Встановлена гарантія заводом-виробником на автосигналізації, іммобілайзери, модулі та аксесуари ТМ «Scher-Khan» становить 3 роки (36 місяців).

Багато інтернет-магазинів вільно хочуть продати сигналізацію без послуги установки, вони заманюють різними акціями та іншими бонусами, при цьому вміло приховують інформацію про те, які «підводні камені» чекають Вас, у разі виникнення гарантійного випадку. Відповідь менеджерів цих магазинів така - «дивіться в гарантійному талоні адресу сервісного центру», здається все логічно, але не все так легко і просто. Фірма, яка отримала статус Офіційної Точки Продажі має установчий центр або фірму, в особі партеру з надання послуг інсталяції, майстри яких пройшли навчання по програмуванню і установки систем на автомобіль. Більш того, існує процедура прийому-передачі на гарантійний сервісний ремонт продукції і комплектуючих. Всі партнери добре інформовані про те, в якій послідовності необхідно її дотримуватися для вирішення передбачуваної несправності в найкоротші терміни. Якщо виникає підозра про несправності або некоректну роботу систем сигналізації, насамперед слід звернутися до фахівця, який виробляв монтаж для проведення діагностики роботи системи, фахівець визначає характер несправності і усуває її або демонтує компонент, що вийшов з ладу для передачі його на гарантійний сервіс. Організації, які надають комплекс послуг (продаж і установку) зацікавлені в якісному монтажі і обслуговуванні системи протягом усього гарантійного терміну, і найголовніше, що на весь гарантійний період заміна модулів і всіх монтажно-демонтажних робіт для Вас будуть безкоштовні. Якщо ви купили і встановили систему в одній організації, то вся процедура усунення несправності чи гарантійного ремонту вирішується в найкоротші терміни і БЕЗКОШТОВНО, але якщо продавець ніяк не пов'язаний з монтажником, то виникає ряд проблем і непотрібних для вас турбот. Справа в тому, що гарантія на продукцію не пов'язана з гарантією на установку обладнання. Установчий центр дає гарантію на виконані їм роботи, вказуючи термін гарантійного періоду. І перш ніж Ви вирішите придбати сигналізацію в одному місці, а встановити її в іншому, то ви повинні бути готові до того, що доведеться додатково оплачувати послуги діагностики, демонтажу і монтажу модулів системи, коли знадобиться гарантійний ремонт або заміна компонентів сигналізації. Це пов'язано з тим, що процедура інсталяції / демонтажу має на увазі часткове розбирання салону і підкапотного простору автомобіля для заміни компонентів сигналізації. Або, доведеться демонтувати там, де встановлювали і вже з демонтованим модулем звертатися до продавця для передачі його на ремонт або заміну в сервісний центр, після заміни знову потрібно везти модуль для установки своїми силами. Погодьтеся, що така процедура дуже незручна.

Сервісний центр Шерхан приймає обладнання для гарантійного ремонту і заміни від продавця, дилера або інсталяційного центра. Власник системи може самостійно звертатися в сервісний центр тільки в крайніх випадках, але діагностика і демонтаж системи або модулів проводиться на платній основі. Якщо власник привіз уже демонтовані модулі, а при ньому всі супутні гарантійні заповнені документи, то обмін модулів проводиться в установлені терміни чинного законодавства або за домовленістю сторін. Якщо вийшов з ладу елемент, який не вимагає демонтажу, наприклад брелок або мітка системи, клієнт має право звернутися, як до продавця, так і безпосередньо в сервісний центр Шерхан, але попередньо треба погодити з менеджером сервісного центру час і дату прийому за телефоном. При собі мати заповнений гарантійний талон і чек.

Для гарантійного обслуговування необхідні наступні документи:

1. Заповнений товарний чек, гарантійний талон з датою продажу і печаткою;

2. Обов'язкова наявність голограми на коробці вироба, а також спеціальної позначки Scher-khan-Ukraine в гарантійному талоні вироба;

3. Елемент, який демонтувався з описом несправності.

Сервісний центр Scher-Khan знаходиться за адресою: Київ, Куренівський провулок, 15 тел: +38 (044) 334-71-90. Гарантійний термін продукції ТМ «Scher-Khan» на території України становить 36 місяців (3 роки).

Увага!

Охоронні системи, які придбані не в офіційних точках продажу, не підлягають сервісному і гарантійному обслуговуванню. Тільки авторизовані точки продажу мають право на безкоштовне гарантійне обслуговування продукції. У разі відсутності спеціальної позначки «Scher-Khan Ukraine» в гарантійному талоні, а також спеціального голографічного стікера на коробці вироба, що був заповнений продавцем гарантійного талона, гарантійна і технічна підтримка офіційним сервісним центром підтримуватися не буде, всі претензії просимо пред'являти фірмі-продавцеві! Шановні партнери! Для отримання статусу ОТП необхідно мати інсталяційний центр або фірму, в особі партнера по наданню послуг інсталяції, діагностики, монтажу і демонтажу модулів системи в гарантійний період. Ми абсолютно безкоштовно проведемо для ваших інженерів навчання і атестацію, докладно пояснимо, як програмувати і встановлювати системи Scher-Khan на автомобіль. Для проведення навчання просимо Вас оформити заявку в довільному вигляді та надіслати на електронну пошту.

secretary@Scher-khan.biz.ua або info@Scher-khan.biz.ua

Нагадуємо, що Монтажні / Демонтажні роботи сервісних центрів Scher-Khan здійснюються на платній основі!


Не можете підібрати
автосигналізацію?

Ми Вам допоможемо, залиште свій
номер телефону і ми передзвонимо
Монтаж
систем
охорони

В офіційному
сервісному центрі